Kampanyalar

Nissan’dan ÖTV farkı jesti

Yapılan açıklamaya göre, Nissan Türkiye, büyümesinde önemli rol oynayan tüketici kampanyalarıyla alım ve ödeme kolaylığısunmaya devam ediyor. Nissan, 1600

Nissan’dan ÖTV farkı jesti

Yapılan açıklamaya göre, Nissan Türkiye, büyümesinde önemli rol oynayan tüketici kampanyalarıyla alım ve ödeme kolaylığısunmaya devam ediyor. Nissan, 1600 cc altı otomobillerde meydana gelen ÖTV artışından doğan fiyat farkını Kasım ayında da fiyatlarına yansıtmıyor. ÖTV artışından etkilenmeyecek müşteriler ayrıca yüzde 0 faizden başlayan kredi imkanlarından da faydalanabilecek.

Faiz fırsatları kapsamında Nissan Micra ve Note modellerinde 10 bin liraya 6 ay yüzde 0 faiz, Juke modelinde 10 bin liraya 12 ay yüzde 0 faiz, Qashqai modellerinde ise 15 bin liraya 15 ay yüzde 0 faiz imkanı sunuluyor.

Kasım ayı boyunca Nissan Qashqai 1.6 litre M/T Black Edition ve Platinum AVM versiyonlarına sahip olmak isteyenlere çevre görüş sistemi farkı yansıtılmıyor.

Nissan’ın Navara modellerinde de 7 bin 500 liraya varan indirim fırsatları ve stoklarla sınırlı bagaj havuzu hediyesi bulunuyor.