Kampanyalar

Araç Bakımında Avantajlı Seçim: Stellantis’te Motor Yağı Değişim Kampanyası

Araç Bakımında Avantajlı Seçim: Stellantis’te Motor Yağı Değişim Kampanyası
  • Kaliteli hizmet ve avantajlı fiyat politikasını tüm yetkili servis noktalarında sunarak rakiplerinden ayrılan Stellantis Türkiye Parça ve Servisler, doğru motor yağı seçimi ve motor yağı değişiminin önemine dikkat çekmek için Peugeot ve Citroën markalı binek otomobillerde 2.999 TL, Opel markalı binek otomobillerde ise 3.299 TL’lik fiyatlarla avantajlı motor yağı değişim kampanyasını duyurdu. Ay boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında, Stellantis Türkiye markalarından Peugeot, Citroën ve Opel yetkili servislerinde tüm 5 yaş üzeri binek araç modellerine avantajlı motor yağı değişim kampanyası sunuluyor.
  • Alanında uzman ekibiyle kaliteli hizmet sunan Stellantis Türkiye Parça ve Servisler, doğru motor yağı seçimi konusunda tüketicilere tavsiyelerde bulunurken, aracın motoruna uygun ve doğru viskozitede yağ seçimi yapmanın en kritik noktaların başında geldiğini belirtiyor. Motoru aşınmadan korumak ve daha uzun ömürlü olmasını sağlamak için araç motor yağı ve filtresinin değişim döngüsünün 15.000-20.000 km aralığında ya da yılda 1 kez olması gerektiği önerisinde bulunan yetkililer, bir diğer önemli noktanın ise araç üreticilerinin o otomobil için önerdiği performansa ve onaya sahip yağların kullanılması olduğunun altını çiziyor.
  • Stellantis markalarının da motor gamında bulunan daha küçük ve daha verimli olan günümüz motorlarının, atmosferik bir motora göre daha yüksek basınçla çalıştığını belirten yetkililer, bu durumun da ciddi miktarda sürtünmeye yol açtığını, bu sebeple periyodik olarak motor yağı değişiminin kritik bir öneme sahip olduğunu vurguluyorlar.
  • Çok avantajlı fiyatlarla motor yağı değişim kampanyası!
  • Yetkili servis noktalarında sunduğu en iyi hizmet ve avantajlı fiyat politikasıyla rakiplerinden ayrılan Stellantis Türkiye Parça ve Servisler, motor yağı kampanyasını 5 yaş üzeri tüm Peugeot, Citroën ve Opel kullanıcılarına sunmaya başladı. Aracının modeline uygun, doğru performans ve onaylara sahip motor yağı değişimini yetkili servis güvencesi ile uygun fiyata yaptırmak isteyenlere aracın modeline uyumlu Eurorepar markalı motor yağı, yağ filtresi, cam suyu ve karter tapası pulundan oluşan yağ değişim paketi, Peugeot ve Citroën markalı binek otomobillerde 2.999 TL, Opel markalı binek otomobillerde ise 3.299 TL’lik fiyatlarla sunuluyor.

Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir