Kampanyalar Manşet

Chery Modellerinde Sıfır Faizli Finansman Seçenekleri!

Chery, Türkiye pazarındaki başarısını Mayıs ayında sunduğu cazip kampanyalarla kutluyor. Chery, 2024 model yeni bir SUV sahibi olmak isteyenler

Chery Modellerinde Sıfır Faizli Finansman Seçenekleri!

Chery, Türkiye pazarındaki başarısını Mayıs ayında sunduğu cazip kampanyalarla kutluyor. Chery, 2024 model yeni bir SUV sahibi olmak isteyenler için sıfır faizli avantajlı kredi imkanları sunuyor. Yenilikçi ve sportif tasarımıyla dikkat çeken OMODA 5 modeli, 275 bin TL’ye kadar 12 ay vadeli ve yüzde 0 faizli kredi ile satışa sunuluyor. Kısa sürede sınıfının referans modellerinden biri haline gelen, şık görünümü ve sürüş konforuyla öne çıkan TIGGO 7 PRO modeli için 300 bin TL’ye kadar 12 ay vadeli ve yüzde 0 faizli kredi fırsatları sunuluyor. Üst düzey teknolojisi ve akıllı sürüş destek sistemleri ile donatılmış TIGGO 8 PRO modeline ise yine 300 bin TL’ye kadar 12 ay vadeli ve yüzde 0 faizli kredi ile sahip olunabiliyor. Ayrıca, Chery’nin tüm SUV modelleri, Chery Türkiye tarafından sunulan 5 yıl veya 150.000 kilometrelik garanti ile kullanıcıların dikkatini çekiyor.

Chery, sunduğu teknolojik donanım ve şık tasarımla Türk tüketicisinin favori markalarından biri olmayı başardı. Mayıs ayı boyunca devam edecek kampanya kapsamında, genç ve dinamik tasarımıyla öne çıkan OMODA 5’in Comfort ve Luxury donanım seviyeleri için 225 bin TL’ye kadar 12 ay vadeli ve yüzde 0 faizli kredi, Excellent donanım seviyesi için ise 275 bin TL’ye kadar 12 ay vadeli ve yüzde 0 faizli kredi imkanı sağlanıyor.

Lüks Kompakt SUV’larda Chery Farkı

Chery’nin lüks kompakt SUV segmentinde sunduğu TIGGO 7 PRO modeli, şık görünüm ve üstün sürüş konforuyla öne çıkıyor. Comfort donanımlı versiyonu için 225 bin TL’ye kadar 12 ay vadeli ve yüzde 0 faizli kredi, Luxury donanımlı versiyonu için 250 bin TL’ye kadar 12 ay vadeli ve yüzde 0 faizli kredi, Excellent donanımlı versiyonu için 275 bin TL’ye kadar 12 ay vadeli ve yüzde 0 faizli kredi, Avantgarde donanımlı versiyonu için ise 300 bin TL’ye kadar 12 ay vadeli ve yüzde 0 faizli kredi fırsatları sunuluyor.

Geniş Aileler İçin İdeal Seçim: TIGGO 8 PRO

Chery’nin büyük hacimli SUV modeli TIGGO 8 PRO, 7 kişilik oturma kapasitesi ve akıllı sürüş destek sistemleri ile dikkat çekiyor. Luxury donanımlı versiyonu için 250 bin TL’ye kadar 12 ay vadeli ve yüzde 0 faizli kredi, Excellent donanımlı versiyonu için 275 bin TL’ye kadar 12 ay vadeli ve yüzde 0 faizli kredi, Avantgarde donanımlı versiyonu için ise 300 bin TL’ye kadar 12 ay vadeli ve yüzde 0 faizli kredi imkanları sunuluyor. Chery’nin tüm modelleri 5 yıl veya 150.000 kilometre garanti ile satışa sunuluyor.

Chery’nin Türkiye Serüveni

Chery International, Eylül 2022’de Türkiye’de tam sahiplik ile Chery Türkiye’yi kurarak pazardaki varlığını güçlendirdi. Chery Türkiye, Chery markasına ait tüm model ve yedek parçaların lojistiği, satışı ve satış sonrası hizmetlerinden sorumludur. Şirket, 7 bölgede toplam 47 yetkili satıcı ile faaliyetlerini sürdürüyor. 21 Mart 2023’te TIGGO 8 PRO, TIGGO 7 PRO ve OMODA 5 modellerini pazara sunan Chery, bu modellerle kısa sürede büyük beğeni topladı. TIGGO 8 PRO, lüks hissi ve güçlü duruşuyla iş dünyasının en iyi tercihi olurken, TIGGO 7 PRO aileler için konfor ve eğlence sunuyor. OMODA 5 ise genç ve dinamik tarzıyla öne çıkıyor.

Chery, teknolojik donanım, şık tasarım ve avantajlı finansman seçenekleri ile Türkiye pazarında hızla büyüyerek tüketicilerin favori markalarından biri haline geldi.

Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir