Haberler

Volvo’da, Didem Magriso, Müşteri Deneyimi ve Pazarlama Direktörü Oldu

İnsan odaklı teknolojisiyle öne çıkan İsveçli otomobil devi Volvo Cars, Türkiye operasyonunda üst düzey bir atamayla heyecan yarattı! Didem

Volvo’da, Didem Magriso, Müşteri Deneyimi ve Pazarlama Direktörü Oldu

İnsan odaklı teknolojisiyle öne çıkan İsveçli otomobil devi Volvo Cars, Türkiye operasyonunda üst düzey bir atamayla heyecan yarattı! Didem Magriso, Volvo Car Turkey’nin yeni Müşteri Deneyimi ve Pazarlama Direktörü olarak göreve başladı.

Geniş Deneyim ve Başarılı Kariyer

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu Didem Magriso, pazarlama alanında uluslararası şirketlerde 18 yıllık tecrübeye sahip. Hızlı tüketim ürünleri başta olmak üzere farklı sektörlerde kariyerini başarıyla geliştiren Magriso, L’Oréal’de Biotherm Ürün Müdürü olarak işe başladı. Philips ve Hasbro’da ürün ve marka yönetimi görevlerinde bulunduktan sonra 2012-2023 yılları arasında Kellogg’s tahıl gevrekleri ve Pringles markalarını yöneterek şirketin Türkiye liderlik ekibinde yer aldı.

Son Görevi VavaCars’ta

Son olarak VavaCars’ta Pazarlama Lideri olarak görev yapan Didem Magriso, 15 Nisan 2024 tarihi itibarıyla Volvo Car Turkey’de yeni görevine başladı.

Volvo’da Yeni Bir Dönem Başlıyor

Didem Magriso’nun Volvo Car Turkey’deki yeni görevi, hem müşteri deneyimini geliştirmek hem de pazarlama stratejilerini yenilemek için önemli bir adım olarak görülüyor. Magriso’nun tecrübesi ve vizyonu ile Volvo’nun Türkiye’deki pazar payını artırması ve marka bilinirliğini güçlendirmesi bekleniyor.

Magriso’dan Heyecan Verici Açıklamalar

Didem Magriso, Volvo Car Turkey’deki yeni görevine başlamaktan dolayı heyecan duyduğunu ve Volvo’nun insan odaklı teknolojisi ve sürdürülebilirlik değerleriyle uyumlu olduğunu belirtti. Magriso, Volvo markasının Türkiye’deki başarısına katkıda bulunmak için tüm ekibiyle birlikte çalışacağını da sözlerine ekledi.

Yorum Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir